Kierownik Kategorii/ Category Manager/ Kupiec - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, firmy handlowej, posiadającej topowy e-commerce oraz sieć punktów sprzedaży na terenie całej Polski, poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko

Kierownik Kategorii/ Category Manager/ KupiecMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie powierzoną kategorią produktów
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych z dostawcami i producentami
  • Tworzenia strategii zakupowej w ramach kategorii
  • Realizacja celów budżetowych
  • Analiza sprzedaży i konkurencji
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku ( branża kosmetyczna/ farmaceutyczna/ fmcg/ retail)
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne benefity + premia
  • TOP 10 e-commerce w Polsce
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.