Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Kierownika Jakości. Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należała kontrola wszystkich etapów procesu produkcyjnego pod kątem przestrzegania norm jakościowych, dbanie o powstanie produktu zgodnego z oczekiwaniami klienta oraz zarządzanie podległym zespołem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, której obszarem działalności jest sektor opakowań miękkich. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Organizacja w Polsce posiada cztery zakłady produkcyjne. Obecnie prowadzimy rekrutację do zakładu zlokalizowanego około 35km na południe od centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Wypracowanie, wdrażanie oraz ciągłe usprawnianie standardów jakościowych w organizacji
  • Inicjowanie, przygotowanie oraz wprowadzanie działań po reklamacyjnych, korygujących i prewencyjnych
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych (monitorowanie i analizowanie wskaźników jakościowych, podejmowanie działań dla redukcji poziomu braków, przygotowanie raportów i analiz jakościowych)
  • Współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji
  • Udział w procesie wdrażania nowych projektów
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Organizowanie szkoleń wewnętrznych
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów 8D

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Mile widziana znajomość norm BRC Packaging
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Minimum 4 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale jakości
  • Znajomość narzędzi jakościowych tj. MSA, FMEA, SPC, 8D, Control Plan
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską
  • Bogaty pakiet socjalny, opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie grupowe

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji