Oferta wyróżniona

Kierownik Floty Samochodowej

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Do zakresu Twoich obowiązków będzie należało :

  • Zarządzanie i kompleksowa opieka nad flotą pojazdów służbowych;
  • Negocjowanie umów leasingowych, serwisowych, ubezpieczeniowych oraz umów z zewnętrznymi dostawcami usług;
  • Tworzenie procedur i innych regulacji wewnętrznych obowiązujących w zakresie zarządzania flotą;
  • Koordynowanie procesów napraw mechanicznych oraz likwidacji szkód komunikacyjnych;
  • Przygotowywanie planów i budżetów kosztów funkcjonowania floty w oparciu o analizę danych historycznych i trendów rynkowych;
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby informacji zarządczej;
  • Analiza i weryfikacja odchyleń oraz analiza TCO;
  • Rozliczanie wyników miesięcznych, kontrola księgowań i tworzenie rezerw.

Oczekujemy od Ciebie :

  • Min. 5-letniego doświadczenia z zakresu zarządzania dużymi (>500) flotami samochodowymi;
  • Doświadczenia w pracy w instytucjach finansowych/firmach leasingowych;
  • Min. 4-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Wyższego wykształcenia - preferowane z zakresu logistyki lub transportu;
  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami zewnętrznymi;
  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Office, Excel, Power Point;
  • Umiejętności negocjacyjnych oraz nastawienia na realizację celów;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu;
  • Elastyczności i otwartości na zmiany w dynamicznie zmieniającej się organizacji;
  • Bardzo dobrej znajomości programów flotowych, np. PasCom lub inne;
  • Czynnego prawa jazdy kat. B;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie UoP w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Benefity w postaci samochodu służbowego, karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego;
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy ( stacja linii M2 – Rondo Daszyńskiego).

Wymagania

z dopiskiem:

nr ref : IP/Manager/05/2019/Warszawa

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka