P.P. „Porty Lotnicze”

KIEROWNIK DZIAŁU

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Radomiu i Zielonej Górze.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref. 190/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zapewnienie zdefiniowanego poziomu jakości funkcjonowania systemów kontroli bezpieczeństwa osób i bagażu oraz systemów zabezpieczenia technicznego w zakresie elektronicznych urządzeń i systemów dozorowych i alarmowych sygnalizujących zagrożenie chronionych osób i mienia, zgodnie z wymaganiami europejskich i krajowych przepisów ochrony lotnictwa cywilnego
  • Dbanie o efektywność obsługiwanych procesów, kontrolę założonej sprawności operacyjnej oraz wdrażanie inicjatyw optymalizujących w tym zakresie
  • Zapewnienie terminowej realizacji zadań przez podległych kierowników oraz ustalonej jakości dostarczanych rozwiązań
  • Racjonalne planowanie i zarządzanie dostępnymi budżetami oraz zasobami na podstawie bieżącej analizy kosztów funkcjonowania obszaru
  • Kształtowanie efektywnych relacji między zarządzanymi zespołami oraz zespołami współpracującymi w celu zapewnienia sprawnej realizacji obsługiwanych procesów

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe II stopnia
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z zarządzaniem min. pięcioosobowym zespołem
  • Zaawansowana znajomość MS Office, MS Project
  • Wiedza merytoryczna i praktyczna w zakresie zarządzanych obszarów
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji i raportów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Rzetelność, terminowość, umiejętność stosowania przepisów
  • Umiejętność zarządzania pracownikami

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 15.09.2019 za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.