Kierownik Działu Zakupów

Moltton

Warszawa, mazowieckie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za tworzenie i wdrażanie strategii zakupowej
  • Koordynowanie wszelkich aktywności związanych z wyborem, nominacją i zatwierdzaniem dostawców
  • Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców na rynku i realizacja polityki zakupowej
  • Monitoring rynków oraz trendów cenowych
  • Identyfikowanie potencjałów oszczędnościowych
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Dbanie o ciągły rozwój kompetencji podległych pracowników, w tym zapewnianie niezbędnych kursów i obowiązkowych szkoleń

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Wykształcenie wyższe
  • 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę pełną wyzwań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy