Kierownik działu zakupów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

OFERTA:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta
  • Szkolenie wprowadzające
  • Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Praca na pełny w godzinach 7.30-16
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia roczna
  • Ciekawa praca zapewniająca stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań i projektów
  • Benefity pozapłacowe min. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

WYMAGANIA:

  • Znajomość branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej oraz klimatyzacyjnej
  • Znajomość lokalnego rynku branżowego
  • 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Mile widziane - wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i przywódczych
  • Umiejętność myślenia strategicznego, w tym wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych osób
  • Duże zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Znajomość technik prowadzenia negocjacji handlowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i sporządzanie raportów
  • Praktyczna znajomości Ms Office
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

ZADANIA:

  • Współpraca z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi
  • Pozyskiwanie dostawców, prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków współpracy oraz zawieranie umów
  • Rozwijanie oraz utrzymywanie trwałych, pozytywnych relacji z dostawcami/ partnerami biznesowymi
  • Realizacja procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami zakupowymi
  • Nadzór nad polityką cenową i promocyjną negocjowanych kontraktów
  • Stała analiza cen rynkowych
  • Współtworzenie i realizacja strategii zakupowej dla powierzonego obszaru
  • Analiza warunków handlowych i rozwoju rynku dostawców
  • Zarządzanie zespołem (bieżące wsparcie oraz rozwój, udział w rekrutacjach)

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Warszawa. Nr ref. SDZ/037/IDŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy