Kierownik Działu Sprzedaży

Metro Internet Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. jest polską firmą obecną na rynku usług telekomunikacyjnych od 20 lat. Naszą misją jest dostarczenie dostępu do cyfrowych usług Internetu, telewizji i telefonu do jak największej liczby odbiorców. W 2011 roku jako jedni z pierwszych operatorów w Polsce zaczęliśmy oferować usługę FTTH (Fiber to the Home) o przepustowości 1 Gbps. Do świadczenia usług wykorzystujemy najnowsze, przyjazne dla środowiska technologie: GPON, FTTH, FTTB.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownika Działu Sprzedaży

Zakres odpowiedzialności:

• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;

• pozyskiwanie i utrzymywanie Klientów w segmencie B2B;

• utrzymywanie efektywności operacyjnej i kosztowej zespołu na oczekiwanym poziomie;

• rozwijanie kompetencji zespołu: prowadzenie szkoleń i prezentacji, dzielenie się wiedzą, motywowanie

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenie w koordynowaniu i zarządzaniu pracą innych osób w strukturach sprzedaży

• Doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych lub związanych z obsługą klienta

• Nastawienie na realizację celów

• Umiejętności przygotowywania i prowadzenia prezentacji

• Zdolności organizacyjne, kreatywność, inicjatywa i elastyczność

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie pozwiązane z osiąganymi wynikami
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Narzędzia do pracy: telefon, samochód, komputer
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. jest polską firmą obecną na rynku usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
atrakcyjny system prowizyjny + premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management