Opis stanowiska pracy

7-23-58838

Dla naszego Klienta – lidera w obszarze produkcji i sprzedaży, który działa w branży technicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownika działu serwisu

Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie dwóch działów serwisowych firmy
(w woj. śląskim oraz mazowieckim)
- dbałość o terminową realizację napraw w ramach gwarancji
- koordynacja pracy podległego zespołu (do 20 osób)
- obsługa klienta (doradztwo techniczne, gwarancje, reklamacje)
- uczestniczenie w konferencjach branżowych, szkoleniach technicznych
- cykliczne wizyty w autoryzowanych serwisach na terenie kraju

Wymagania:
- min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem serwisowym
- doświadczenie w branży technicznej, przemysłowej
- doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
- wykształcenie minimum średnie techniczne
- uprawnienie SEP
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny)
- znajomość przepisów BHP, PPOŻ, praca w zakresie reklamacji, gwarancji serwisowych
- wysoko rozwinięte zdolności techniczne, interpersonalne, organizacyjne oraz predyspozycje liderskie
- gotowość do podróży służbowych
- prawo jazdy kat. B

Korzyści:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- konkurencyjne wynagrodzenie
- możliwość rozowju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Kadra zarządzająca , Praca Top management