Kierownik Działu Projektowego - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Działu ProjektowegoMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja pracy zespołu projektowego, w tym zapewnienie doboru aparatury i urządzeń;
  • nadzór nad terminową i jakościową realizacją projektów;
  • przygotowanie i uzgodnienie projektów budowlanych i wykonawczych dla nowopowstałych biogazowni rolniczych, biometanowni oraz modernizacji i rozbudowy funkcjonujących obiektów, a także instalacji fotowoltaicznych;
  • koordynacja opracowania projektów tj. projekty zjazdów, projekty drogowe, projekty budynków i obiektów w branży instalacji sanitarnych, elektrycznych, technologicznych i innych;
  • pozyskanie wymaganych prawem pozwoleń na budowę, warunków zabudowy i zagospodarowania terenu;
  • kreowanie oraz koordynowanie nowych rozwiązań technicznych, a także ich optymalizacja;
  • zarządzanie harmonogramami opracowania i uzgadniania projektów, a także koordynacja nadzoru autorskiego na budowach;

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (inżynieria sanitarna i/lub budownictwo);
  • doświadczenia w projektowaniu obiektów przemysłowych;
  • znajomości programu AutoCAD (stopień zaawansowany);
  • znajomość i umiejętność praktycznego stosowania norm budowlanych i warunków technicznych;
  • umiejętności zarządzania i koordynacji pracy zespołem, komunikatywności;
  • odpowiedzialności, proaktywności;
  • gotowości do podróży służbowych;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2 (warunek konieczny);
  • czynnego prawa jazdy kat. B;

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w produkcji energii odnawialnej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy);
  • pakiet benefitów (m.in. pakiet medyczny Enel-Med);
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.