Kierownik Działu Księgowości (m/k)

Kraków, zagranica

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Oferta dla osób chcących rozwijać się w strukturach międzynarodowego biura rachunkowego, prowadzenie jednego dużego Klienta, oraz kilku mniejszych. Brak obowiąków związanych z pozyskiwaniem Klientów, stanowisko stricte merytoryczne. Zarządzanie kilkuosobowym team'em, raportowanie do Accounting Managera.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi między innymi usługi outsourcingu księgowości.

Opis stanowiska

* Nadzór nad kompleksowym prowadzeniem ksiąg
* Organizacja pracy w zespole, delegowanie zadań podległym pracownikom
* Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków przez podległych pracowników, przegląd dokumentacji
* Wdrażanie nowych pracowników do pracy w Dziale Księgowości
* Ocena okresowa podległych pracowników
* Komunikacja z urzędami
* Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i rozpoznawanie ich potrzeb
* Ustalanie procedur komunikacji z Klientami
* Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia Klientom odpowiedniej jakości usług
* Autoryzacja płatności w imieniu Klientów
* Raportowanie do Managera Księgowości

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość
* Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, deklaracji VAT, CIT oraz sprawozdań finansowych
* Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1 w mowie i piśmie
* Umiejętność kierowania zespołem

Oferujemy

* Możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez pracę z klientami z kapitałem zagranicznym w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Możliwość awansu (ścieżki karier)
* Szkolenia
* Możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
* Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
* Przyjazną atmosferę pracy
* Prywatną opiekę medyczną
* Dofinansowanie karty Multisport
* Elastyczne godziny pracy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa