Kierownik Działu Kluczowych Klientów - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszkujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Kluczowych KlientówMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywny udział w nawiązywaniu i budowaniu relacji biznesowych z partnerami oraz kluczowymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów w segmencie B2B oraz świadczenie usług inwestycyjnych
  • Przygotowywanie wycen, ofert oraz propozycji technicznych dla klientów
  • Monitorowanie i analizowanie rynku i konkurencji
  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych, pracowników administracyjnych i pracowników działu reklamacji
  • Zapewnianie wysokiego poziomu zadowolenia klientów

Oczekiwania:

  • Znajomość branży: remontowo-budowlanej, instalacyjno-sanitarnej, wykończeniowej
  • Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Umiejętności handlowe i doświadczenie w budowaniu relacji na rynku B2B
  • Koncentracja na potrzebach klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport
  • Program szkoleń
  • Zniżkę pracowniczą
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.