Kierownik działu kadr i płac

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • naliczanie listy płac
  • raportowanie do ZUS, US, PFRON
  • zarządzanie procesami kadrowo-płacowymi w grupie spółek
  • koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu
  • szkolenie zespołu w celu przekazania obowiązków w zakresie naliczania płac
  • analiza aktualnych procesów w dziale, wdrożenie usprawnień
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego oraz dostosowywanie firmowych regulacji do aktualnych przepisów
  • współpraca z innymi działami w firmie, udział w ogólnofirmowych projektach
  • sporządzanie raportów, analiza wskaźników HR

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem kadrowo-płacowym
  • kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku, specjalistycznym stanowisku w obszarze kadr i płac
  • gruntowna, praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz naliczania płac zgodnie z przepisami prawa podatkowego
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel), Płatnik, SODIR
  • znajomość programu Symfonia, SAGE
  • mile widziana znajomość innych programów kadrowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realny wpływ na kształtowanie polityki firmy
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, owocowe środy)
  • dwa razy do roku wyjazdy integracyjne

Numer referencyjny: KDK/10/2018/WA2/AM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.