Kierownik Dzialu Jakości - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej, międzynarodowej firmy działającej w obszarze produkcji wyrobów medycznych, poszukujemy doświadczonego menedżera na stanowisko:

Kierownik Dzialu JakościMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Organizacja pracy działu kontroli i zapewnienia jakości (zarządzanie 5-osobowym zespołem);
  • Tworzenie budżetu działu i celów jakościowych dla zakładu;
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych/zewnętrznych;
  • Analiza ryzyka dla wyrobów i procesów oraz ocena zmian w wyrobach i procesach;
  • Ocena raportów Periodic Safety Update Report oraz Biological Safety Evaluation Report;
  • Nadzór nad zestawieniami, raportami i reklamacjami;
  • Uwalnianie sterylizacji oraz partii wyrobów medycznych na rynek.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość wymagań systemu ISO 13485, MDD, MDR;
  • Bardzo dobra komunikacja w języku angielskim;
  • Wykształcenie wyższe (najlepiej biologia, biotechnologia, chemia lub nauki pokrewne);
  • Doświadczenie w dziale jakości w branży wyrobów medycznych;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, dokładność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie dającej możliwości rozwoju zawodowego,
  • Ciekawą pracę w prestiżowej firmie, która działa na skalę międzynarodową,
  • Dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie (premie półroczne, nagrody, samochód służbowy),
  • Szkolenia ułatwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę i dobrze zorganizowany zespół.

Zachęcamy do aplikowania osoby bez doświadczenia w zarządzaniu zespołem, które chcą się rozwijać na stanowisku kierowniczym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.