Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Kierownik Działu Handlowego

Kraków, małopolskie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1092613

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, firmy oferującej usługi dla klientów biznesowych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Działu Handlowego.

Twoje następne stanowisko

Do głównych obowiązków Kierownika będzie należało zarządzanie kilkuosobowym zespołem handlowców. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie samodzielnie prowadziła sprzedaż i nawiązywała relacje biznesowe z klientami z sektora MŚP.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Kandydaci aplikujący na ww. stanowisko powinni posiadać min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym oraz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży usług do klientów biznesowych. Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest wymagana na tym stanowisku.

Co zyskujesz?
Nasz klient zapewnia zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę i możliwości rozwoju. Dodatkowo firma oferuje niezbędne narzędzia pracy, pakiet benefitów oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing