Kierownik działu flotowego (branża motoryzacyjna)

Klient InfoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klientów flotowych i serwisów współpracujących zgodnie ze standardami firmy
  • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi
  • pozyskiwanie nowych klientów flotowych
  • monitorowanie i nadzór nad jakością pracy w serwisach
  • sporządzanie raportów
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

Wymagania:

  • bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • sumienność, dokładność
  • operatywność i zaradność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wymagana znajomość branży motoryzacyjnej/oponiarskiej/flotowej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat
  • wykonywanie ciekawych zadań w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie innych specjalistów
  • pakiet medyczny i pakiety socjalne, auto służbowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.