Kierownik Działu Finansowego

R.S.M. Ursus

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus” w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko

Kierownika Działu Finansowego

Opis stanowiska pracy:

  • Nadzór i kierowanie pracą podległych pracowników Działu Finansowego w zakresie naliczania opłat za użytkowanie lokali, bieżącej obsługi interesantów, analizy i uzgadniania kont oraz windykacji należności, prowadzenia ewidencji analitycznej w zintegrowanym systemie rozliczeń,
  • Prowadzenie księgowości wspólnot mieszkaniowych ,
  • Prowadzenie konta „Fundusz remontowy” z podziałem na nieruchomości,
  • Obsługa systemów bankowości elektronicznej i analiza kont Zespołu 1 „ Środki pieniężne, kredyty bankowe i inne aktywa finansowe”.
  • Współpraca z Kierownikiem Działu Księgowości podczas prac nad bilansem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa komputera (preferowana znajomość zintegrowanego oprogramowania UNISOFT)
  • punktualność, sumienność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność kierowania zespołem
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i certyfikat MF

Oferujemy:

  • Rodzaj pracy - pełny etat
  • Rodzaj umowy - na okres próbny (3 –m-ce)

Informacja dodatkowe:

Termin składania dokumentów - do 22.01.2020 r.

Data rozpoczęcia pracy – możliwość zatrudnienia od 01.03.2020 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami- rozmowa kwalifikacyjna w dniach 27. – 28. 01.2020 r.

Prezentacja firmy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa \\\\\\\"Ursus\\\\\\\"... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca