Kierownik Działu Administracji Sieci

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, jedna z największych firm kurierskich w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie Działem Administracji Sieci
  • Opracowywanie i realizowanie nowych inicjatyw dotyczących technologii sieciowych
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową oraz wszystkimi jej komponentami (WAN, LAN, WLAN, VoIP)
  • Koordynowanie działań dostawców sprzętu i usług
  • Nadzór oraz podnoszenie poziomu zabezpieczeń sieci

Wymagania:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Sieci
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Bardzo dobra znajomości technologii sieciowych LAN/WAN (switching, routing, OSPF, BGP, CWDM, MPLS, IPSec, STP, itp.)
  • Bardzo dobra znajomości technologii bezpieczeństwa sieciowego (firewall, WAF, IPS/IDS, AntyDDoS, itp.)
  • Ogólna wiedza z zakresu telekomunikacji
  • Znajomości rozwiązań z zakresu rozwiązań Voice over IP (VoIP) oraz Call Center
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego
  • Łatwość uczenia się i adaptacji do nowych zadań
  • Kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną – szeroki pakiet w Enelmed ( także dla członków rodziny za niewielką dopłatą)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport, owocowe poniedziałki, szkolenia językowe i specjalistyczne
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów oraz niezależność w doborze technologii i dostawców
  • Akademię Managera i szkolenia z umiejętności interpersonalnych
  • Mentoring
VLOG