Kierownik ds. Warunków Kontraktowych Projektu / Project Contract Manager

Moltton

Warszawa, mazowieckie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku Kierownika ds. Warunków Kontraktowych Projektu / Project Contract Manager. Jest to rola kluczowego członka zespołu projektowego, ściśle współpracującego z Project Managerem i całym zespołem projektowym.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące doradztwo Kierownikom Projektu oraz członkom zespołów projektowych w sprawach formalnych,
  • Analiza oraz ocena kontraktów, a także wsparcie działań negocjacyjnych,
  • Identyfikacja i ograniczanie ryzyka,
  • Podejmowanie działań mających na celu ochronę interesów,
  • Zarządzanie roszczeniami,
  • Kontrolowanie zgodności prac oraz harmonogramu projektu z zobowiązaniami zawartymi w kontrakcie,
  • Współpraca z innymi Działami.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze zarządzania kontraktami i/lub zarządzania roszczeniami,
  • Wykształcenie oraz wiedza z zakresu prawa (ewentualnie inżynieria, finanse, ekonomia),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie zdobyte w branży przemysłowej,
  • Umiejętność czytania i interpretowania dokumentów kontraktowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, lidera w swojej branży,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton