Kierownik ds. Ubezpieczeń

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w sektorze instytucji finansowych na stanowisko Kierownika ds. Ubezpieczeń.

Znajomość produktów ubezpieczeniowych jest warunkiem koniecznym.

Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, instytucji leasingowej należącej do międzynarodowej grupy finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. Ubezpieczeń.

Podległość służbowa : General Manager

Opis stanowiska

  • Rozwój istniejących oraz implementacja nowych produktów ubezpieczeniowych w ramach spółki.
  • Odpowiedzialność za dystrybucję oraz rozwój nowych modeli dystrybucji.
  • Kwotacja składek i weryfikacja poprawności zawartych ubezpieczeń komunikacyjnych.
  • Odpowiedzialność za relacje z partnerami zewnętrznymi (firmy brokerskie, ubezpieczyciele, dealerzy, dystrybutorzy).
  • Nadzór nad terminowością wznowień polis ubezpieczeniowych i zgłoszeń nowych pojazdów do ubezpieczycieli.
  • Zaangażowanie w tworzenie wewnętrznych procedur obsługowych pomiędzy partnerami zewnętrznymi.
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy (realizacja budżetu, P&L).
  • Ścisła współpraca z CEO i grupą.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne i zarządcze).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych (głownie ubezpieczenia komunikacyjne).
  • Doświadczenie w branży finansowej (bankowość, leasing/CFM, broker ubezpieczeniowy, ubezpieczenia) - warunek konieczny.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym - warunek konieczny.
  • Umiejętność zarządzania relacjami z partnerami zewnętrznymi.
  • Znajomość MS Office w stopniu dobrym.
  • Bardzo mocno rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne.

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej grupy finansowej
  • Samodzielność i swoboda działania
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page