Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji (Inwestor Komercyjny)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Kierownika ds. Przygotowania Inwestycji.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy deweloperskiej, która specjalizuje się w inwestycjach komercyjnych oraz mieszkaniowych - w związku z rozwojem portfela inwestycji, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika ds. Przygotowania Inwestycji.

Opis stanowiska

  • Analiza potencjalnych terenów inwestycyjnych
  • Koordynacja procesu due dilligence
  • Odpowiedzialność za przygotowanie inwestycji magazynowych
  • Odpowiedzialność za uzyskanie wszystkich niezbędnych uzgodnień oraz decyzji administracyjnych
  • Uzyskanie pozwolenia na budowę dla poszczególnych inwestycji
  • Nadzór nad procesem projektowania
  • Współpraca z działem technicznym w zakresie realizacji inwestycji
  • Współpraca z gestorami mediów, urzędami oraz innymi podmiotami zaangażowanymi w proces inwestycyjny

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo lub architektura)
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w segmencie magazynowym)
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego
  • Wiedza oraz skuteczność w zakresie realizacji procedur administracyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na cel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów inwestycyjnych

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena