Kierownik ds.Logistyki (dystrybucja)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji, ze względu na zmianę struktur poszukujemy Kierownika ds. Logistyki dla Regionu (kilka krajów).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Oil&Gas, część międzynarodowej grupy i jednej z liderów w regionie.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie efektywności procesów logistycznych: planowania, logistyki, gospodarki magazynowej, procesów inwentaryzacyjnych, koordynacja łańcucha dostaw oraz przepływu materiałów
  • Zarządzanie około 20osobowym zespołem
  • Zarządzanie dostawą usług, w tym; planowanie dostaw, harmonogramowanie, zarządzanie dokumentami, rozliczanie dostaw
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług/wskaźników dla jednostek biznesowych w ramach uzgodnionych terminów/umów
  • Udział w planowaniu, budowaniu oraz realizowaniu budżetu
  • Tworzenie raportów operacyjnych zgodnie z ustalonymi terminami
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi/dostawcami
  • Współpraca z zespołami ds. doskonałości procesów, w odniesieniu do ciągłych ulepszeń i transformacji procesów
  • Przeprowadzanie kontroli zgodnie z wymaganiami procedur operacyjnych

Profil kandydata

  • Min. 5 lat pracy w Logistyce, min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu zespołem
  • Ukończone studia wyższe z zakresu logistyki, łańcucha dostaw lub zarządzania
  • Znajomość procesów łańcucha dostaw (np. planowanie zapasów, zarządzanie magazynem) mile widziane w procesie dystrybucji
  • Znajomość oprogramowania logistycznego lub systemów zarządzania transportem
  • Analityczny umysł z wyczuciem biznesu
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Wysoką samodzielność działania
  • Możliwość rozwoju umiejętności managerskich w ramach zarządzania zespołem
  • Stabilne warunki zatrudnienia oparte o umowę o pracę

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka