Kierownik ds. Kadr i Wynagrodzeń

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Stanowisko Kierownika ds. Kadr i Wynagrodzeń zakłada pełnienie funkcji eksperta i partnera w zakresie prawa pracy, płac i polityki wynagradzania. Poszukujemy osoby z solidnym doświadczeniem i kompetencjami managerskimi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Długoletnie doświadczenie i doskonała reputacja, znacząco wpływają na wysokie pozycje w branżowych rankingach.

Opis stanowiska

  • Doskonalenie procesów kadrowo - płacowych poprzez jasne określenie strategii działu oraz czynny udział w jego przygotowywaniu oraz wdrażaniu,
  • Kształtowanie i realizowanie polityki personalnej zgodnej ze strategią i celami firmy,
  • Realizacja strategii oraz procesów wynagradzania pracowników za pomocą środków finansowych i niefinansowych,
  • Wsparcie zespołu poprzez aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem pracy i przepisami płacowymi oraz utrzymywanie motywacji i rozwój, pomiar efektywności pracy,
  • Zapewnienie zgodności obowiązujących w organizacji rozwiązań kadrowo-płacowych oraz w zakresie wynagrodzeń i benefitów, z obowiązującymi przepisami oraz polityką firmy,
  • Sprawowanie nadzoru nad poprawnością funkcjonowania oraz wdrażanie usprawnień systemu HR,
  • Nadzór i wsparcie w przygotowywaniu budżetu personalnego oraz jego systematyczne monitorowanie,
  • Monitorowanie rynku oraz rekomendowanie rozwiązań w dziedzinie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych,
  • Reprezentowanie spółki i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • Sporządzanie odpowiednich raportów, sprawozdań oraz właściwe analizowanie wyników dotyczących prowadzonych działań.

Profil kandydata

  • Co najmniej 8-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac, i 3 lata z odpowiedzialnością za zagadnienia dotyczące wynagrodzeń i benefitów,
  • Praktyczna i biegła znajomość zagadnień prawa pracy oraz przepisów regulujących naliczanie wynagrodzeń,
  • Rozwinięte kompetencje w zarządzaniu i wspieraniu zespołu,
  • Umiejętność przeprowadzania analiz, wyciągania wniosków i prezentowania zaleceń,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i innych systemów IT związanych z kontrolingiem personalnym.

Oferujemy

  • Nowo utworzone stanowisko w dynamicznym i pełnym szacunku środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie),
  • Możliwość rozwoju i realny wpływ na kształtowanie polityki personalnej.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page