Kierownik ds. benefitów i wynagrodzeń

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Serdecznie zapraszam do rekrutacji osoby zainteresowane rozwojem w obszarze kadr i płac jako manager zespołu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest znana sieć sklepów sprzedaży.

Opis stanowiska

  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników;
  • administrowanie danymi personalnymi: doświadczenie w zarządzaniu danymi personalnymi, w tym tworzeniu i aktualizacji umów o pracę, dokumentów związanych z zatrudnieniem i innymi aspektami administracyjnymi;
  • oczekujemy od kandydata aktywnego uczestnictwa w procesie ciągłego doskonalenia obszaru administracji kadrowo-płacowej;
  • koordynowanie pracy zespołu kadr i płac: zarządzanie zespołem, delegowania zadań i zapewniania efektywnej komunikacji w zespole;
  • udział w grupie projektowej związanej z digitalizacją i optymalizacją pracy obszaru administracji kadrowo-płacowej;
  • raportowanie wskaźników personalnych: umiejętność raportowania i analizy danych personalnych oraz przygotowywania raportów dotyczących zatrudnienia, rotacji pracowników, absencji i innych kluczowych wskaźników;
  • zarządzanie benefitami pracowniczymi oraz ich ewidencjonowanie

Profil kandydata

  • praktyczna znajomość programu Teta, Teta ME;
  • mile widziana znajomość Workday;
  • znajomości j. angielskiego na poziomie B2 (udział w regionalnych spotkaniach);
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • praca w firmie o rozwiniętej i kulturze organizacyjnej i doświadczony zespół HR,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page