Kierownik Budowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Kierownik BudowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Planowanie i organizacja całości procesu budowlanego,
  • Nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z przepisami polskiego prawa budowlanego,
  • Koordynacja i odbiory robót realizowanych przez podwykonawców,
  • Zarządzanie zasobami technicznymi oraz personelem.

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń ,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót przy oczyszczalni ścieków, zakładzie zagospodarowania odpadami, przemyśle,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę lub na postawie działalności gospodarczej,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • Pozapłacowe elementy zatrudnienia, takie jak: samochód służbowy, laptop, telefon, opieka medyczna, zakwaterowanie w delegacji oraz składki członkowskie do PIIB.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.