Kierownik Budowy/Project Manager (budownictwo medyczne)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby w sektorze budownictwa medycznego!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca działający w sektorze budownictwa kubaturowego.

Opis stanowiska

  • Koordynacja projektu już od etapu ofertowania
  • Weryfikacja kompletności oferty oraz poprawności proponowanych rozwiązań
  • Optymalizacja kosztowa projektów pod względem założonego budżetu
  • Prowadzenie negocjacji, rozmów oraz wymiana korespondencji z Inwestorem
  • Zarządzanie i koordynacja projektów na etapie realizacji
  • Bieżąca współpraca i komunikacja z innymi działami firmy biorącymi udział w procesie przygotowania oferty oraz realizacji projektu
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas pozyskiwania i realizacji projektu
  • Odpowiedzialność za prognozę wyniku i ostateczny wynik finansowy projektu

Profil kandydata

  • Doświadczenie w strukturach generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa medycznego
  • Znajomość rynku dostawców i podwykonawców w obszarze budownictwa medycznego
  • Doświadczenie w zakresie technik negocjacji i współpracy z klientem
  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek Budownictwo
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze
  • Znajomość Prawa Budowlanego i warunków technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Dyspozycyjność w przypadku przejścia do etapu realizacji projektu na terenie Polski

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b
  • Auto służbowe
  • Pakiet benefitów
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page