Kierownik Biura Zarządu - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy osoby na stanowisko

Kierownik Biura ZarząduMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kompleksowa organizacja posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej, Walnych Zgromadzeń
  • zarządzanie zespołem administracyjnym
  • sporządzanie projektów uchwał, raportów oraz sprawozdań
  • zarządzanie oraz archiwizacja dokumentacji wewnętrznej
  • udział w projektach strategicznych

Wymagania:

  • dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, szkolenia etc.)
  • możliwość pracy hybrydowej
  • atrakcyjny system premiowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.