Kierownik biura w Warszawie (Regional Manager) w dziale usług dla budownictwa

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DEKRA Polska, z siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług eksperckich od 1925r.
DEKRA jest obecna w ponad 50 krajach, na wszystkich kontynentach .
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

(Warszawa)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- rozwój sprzedaży usług dla inwestorów i budownictwa w regionie Polski centralnej i północnej
- podtrzymywanie i rozwój kontaktów z obecnymi klientami
- pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
- administrowanie procesem przygotowania ofert w tym prowadzenie negocjacji
- koordynowanie pracy zespołów na obsługiwanych inwestycjach
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizowanych usług
- raportowanie z zakresu podejmowanych czynności
- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe : Budownictwo
- minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach sprzedażowych
- minimum 5 lat doświadczenia przy realizacjach zadań na stanowisku Kierownika Biura, Key Account Managera lub Kierownika Zespołu (projektowego, nadzoru inwestorskiego, Kosztorysowego)
- doświadczenie w kontaktach z klientami (inwestorzy przemysłowi, developerzy, fundusze inwestycyjne, sieci hotelowe, sieci handlowe)
- udokumentowane doświadczenie w realizacji usług dla budownictwa (np. usług eksperckich w tym ekspertyz i opinii technicznych, kontroli dokumentacji projektowej, nadzoru inwestorskiego, kosztorysowania lub realizacji i koordynacji procesu inwestycyjnego)
- gotowość do podróży służbowych
- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
- czynne prawo jazdy kat.. B

Oferujemy:

- pełny wymiar czasu pracy/ zadaniowy czas pracy
- premia od sprzedaży
- pakiet medyczny
- benefity, multi sport

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV .
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji”

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

Informujemy, że dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy i w tym celu włączone zostaną do zbioru danych kandydatów do pracy.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie