Farmacja od Serca Sp. z o.o.
ZATRUDNIMY

Kierownik Apteki

Apteka od Serca poszukuje Kierownika Apteki do Warszawy.

Apteka zlokalizowana na Woli.

Porozmawiajmy! Możliwa rekrutacja zdalna.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie i zarządzanie prężnie rozwijającą się apteką.

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie farmaceutyczne wraz z uprawnieniami do pracy na stanowisku kierownika apteki – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w prowadzeniu apteki i zarządzaniu zespołem,
  • Życzliwość i otwartość w kontaktach z Pacjentem i współpracownikami,
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • Odpowiedzialność i sumienność,
  • Chęć współpracy i rozwoju.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie prowadzonej przez Farmaceutów w której najważniejszy jest Pacjent i wysoka jakość obsługi,
  • możliwość skupienia się na niesieniu pomocy pacjentom i dbania o ich faktyczne dobro (brak targetów, rozliczania sprzedaży itp.),
  • realny wpływ na funkcjonowanie apteki i całej firmy, duża decyzyjność,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę w dużej aptece z dużym i życzliwym zespołem farmaceutów OD SERCA,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w dodatkowych ciekawych projektach,
  • szeroki pakiet szkoleń podnoszących kompetencje: merytorycznych, sprzedażowych, kompetencyjnych z zakresu zarządzania w tym dostęp do platformy e-learningowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy