Opis stanowiska pracy

• transport z siedziby firmy do klienta, na budowy
• rozładunek towaru (HDS-widły/pasy)
• transport towaru pomiędzy magazynami
• transport towaru do oddziałów zamiejscowych firmy
• dbanie i rozliczanie dokumentów przewozowych

Wymagania

• Prawo jazdy kategorii B, BE,E, CE
• uprawnienia UDT na HDS
• ważne świadectwo kwalifikacji zawodowej
• ważna Karta Kierowcy
• doświadczenie na podobnym stanowisku choć nie zamykamy drogi dla młodych ambitnych osób

Lubisz jazdę samochodem.
Lubisz kontakt z ludźmi.
Szukasz stabilnego zatrudnienia w stabilnej firmie.

Czekamy na Twoje CV!

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców