Kierowca Kat B - Warszawa (Studenci, Strażacy)

DYNACARS Sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynacars Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka, działająca w branży Rent a Car od 2010 roku. Poszukujemy kierowców odpowiedzialnych za logistykę pojazdów oraz obsługę klientów indywidualnych i biznesowych.

1. Obowiązki:
• Transport, przekazanie oraz odbiór samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. do i od Klientów,
• Dbałość o powierzony samochód,
• Odpowiedzialność za dokumentację (umowy, protokoły, zdjęcia),
• Obszar pracy: Warszawa i okolice oraz relokacje aut pomiędzy oddziałami firmy,

2. Oferujemy:
• Elastyczne godziny pracy – możliwość pogodzenia pracy ze studiami oraz innymi zajęciami,
• Atrakcyjny system wynagradzania,
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• Możliwość awansu,

Miejsce pracy: Warszawa.

Wymagania

• Osoby z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu - prawo jazdy kat. B (min. rok),
• Ukończone 21 lat,
• Odpowiedzialność i zaangażowanie,
• Kultura osobista,
• Język angielski - komunikatywny,
• Chętnie zatrudnimy: Studenta, Strażaka lub byłego Policjanta,

Prezentacja firmy

Dynacars Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka, działająca w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive