Kierowca Betonomieszarki

Warszawa, mazowieckie

Budokrusz SA

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prowadzenie betonomieszarki

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. C

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o współpracy (własna działalność)
  • zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

tel. 602 255 246

BUDOKRUSZ® jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w... sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu, kostki brukowej, wyrobów kanalizacyjnych oraz wyrobów budowlanych w Polsce  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców