Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.

Kierowca Betonomieszarki

Warszawa, mazowieckie

Górażdże Beton

Opis stanowiska pracy

  • prace na podstawie umowy o pracę
  • przeszkolenie dla osób bez doświadczenia w obsłudze betonomieszarki
  • terminowe rozliczenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności
  • dla chętnych oferujemy możliwość zdobycia uprawnień do obsługi pompy do betonu lub operatora ładowarki

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • karta kierowcy świadectwo kwalifikacji
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. C

Górażdże Beton sp. z o.o. to jeden z największych producentów betonu towarowego w Polsce.... Linia biznesowa Górażdże Beton obejmuje sieć ponad 60 wytwórni betonu towarowego zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zakłady wyposażone są w nowoczesne, innowacyjne urządzenia, które zapewniają wytwarzanie wysokiej jakości mieszanek betonowych i gwarantują utrzymanie powtarzalności wymaganych parametrów. Stabilną jakość zapewnia też personel o wysokiej wiedzy i dużym doświadczeniu.Uzupełnienie podstawowej działalności firmy stanowią usługi w zakresie transportu i pompowania mieszanki betonowej oraz szeroko rozumianego doradztwa dotyczącego zastosowania oferowanych produktów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna