Opis stanowiska pracy

Obsługa linii komunikacyjnych w Warszawie

Oferujemy:

  • Pracę w nowych autobusach marki Solaris
  • Fundusz socjalny ( podarunki świąteczne, wycieczki)
  • Bezpłatną kartę miejską na liniach komunikacji miejskiej w Warszawie
  • Dla zamiejscowych bezpłatne zakwaterowanie w pokojach noclegowych na Bazie PKS w Warszawie
  • Pełny etat - Umowa o pracę z wynagrodzeniem ok 3700 netto
  • Możliwość zatrudnienia na umowę Zlecenie z ZUS lub bez ( odpowiednio 23 i 26 złote za godzinę)
  • Delegacje wynikające z karty drogowej 320 zł netto
  • Ekwiwalent za pranie 150 zł netto
  • Premie za oszczędność paliwa
  • Kierowców zatrudnionych na etacie w innej firmie zatrudnimy na umowę zlecenie
  • 1000 złotych brutto dodatkowej jednorazowej nagrody na start!

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. D + kwalifikacja kierowcy
  • Od cudzoziemców wymagamy Certyfikat znajomości języka polskiego na poziomie B1

Prezentacja firmy

PKS w Grodzisku Maz Sp z o.o. jest następcą prawną Państwowego Pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive