Key Account Manager

Tap.Talent

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Budowanie partnerskich, długoterminowych relacji z kluczowymi klientami firmy
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i marketingu w oddziale Warszawskim oraz w centrali we Francji.
  • Rozwój sprzedaży oferowanych produktów
  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie doradztwa
  • Monitorowanie i analizowanie rynku
  • Aktywne poszukiwanie szans rozwoju dla produktów firmy

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w tym w branży związanej z produktami elektronicznymi, akcesoriami telefonicznymi itp.)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywność, umiejętność negocjowania warunków
  • Otwartość, nastawienie do klienta
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Miłą, partnerską atmosferę

Prezentacja firmy

Tap.Talent to zespół składający się z wysokiej klasy kadry menadż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management