Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów i usług dla sektora B2B.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kompleksowy program wdrożeniowy, szkolenia dopasowane do potrzeb kandydata
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Lekcje Business English
  • Owocowe dni
  • Miłą atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Key Account Managera w sektorze B2B
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B w branży telekomunikacyjnej
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu kluczowych klientów
  • Udokumentowane sukcesy na płaszczyźnie pozyskiwania i utrzymywania klientów kluczowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

Obowiązki:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i właściwe raportowanie wyników
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie prezentacji biznesowych
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy
  • Udział w spotkaniach biznesowych
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych

Działamy w branży technologii teleinformatycznych. Dostarczamy kompleksowe i... zintegrowane systemy telekomunikacyjne. Oferujemy telefony, profesjonalne słuchawki nagłowne wielu marek, rozwiązania IP, systemy telekonferencji, wideokonferencji oraz centrale telefoniczne i aplikacje biznesowe Call / Contact Center. Zajmujemy się projektowaniem zaawansowanych systemów teleinformatycznych i ich wdrażaniem.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Inne