Key Account Manager

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

Kompleksowe zarządzanie grupą Klientów oraz ich oczekiwaniami

Pomoc przy fakturowaniu Klientów, uzyskiwanie referencji, tworzenie programów rekomendacji

Praca nad umowami z Klientami przy minimalnym zaangażowaniu radcy prawnego

Współpraca z zespołem Marketingu oraz Digital w celu zapewnienia wsparcia w pracy z Klientem

Kontrola oraz analiza rentowności Klientów

Praca nad kontraktami dla Klientów, zgodnymi z prawem polskim oraz brytyjskim

Wsparcie Sales Managera w procesach przetargowych oraz nawiązywaniu kontaktu z kluczowymi Klientami

Prowadzenie analizy rynku

Wspieranie procesu ustalania kosztów przy współpracy z Zarządem w tym współtworzenie biznesplanu

Okazyjne uczestniczenie w podróżach służbowych do Krakowa i Londynu

Badanie i dbanie o satysfakcję Klientów.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku ( w bezpośredniej współpracy z Klientem)

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego( min.B2/C1)

Samodzielność, skrupulatność

Dobra organizacja czasu pracy

Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferta:

Interesującą karierę w międzynarodowym środowisku

Możliwość rozwoju kompetencji

Pracę w przyjaznym zespole

Dogodną lokalizacja przy Metrze Wilanowska

Prywatną opiekę medyczną i owocowe wtorki.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.