Key Account Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta (firmy z branży FMCG) aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Key Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie rozmów handlowych w celu budowania pozycji strategicznego dostawcy kluczowych klientów
  • Pozycjonowanie produktów firmy w danym punkcie sprzedaży w odniesieniu do udziałów rynkowych
  • Zapewnienie rentowności i obrotu w ramach współpracy z podległym klientem
  • Wsparcie klientów w sprawach operacyjnych
  • Stała współpraca z innymi działami firmy.
  • Wykorzystywanie w praktyce umiejętności analitycznych
  • Kontrolowanie stopnia realizacji warunków umów z klientami oraz kontrola poziomu świadczonego serwisu
  • Realizację celów strategicznych i budowę pozytywnego wizerunku firmy
  • Opracowywanie planów promocyjnych i sprzedażowych oraz zarządzanie podległym budżetem

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku  (w branży FMCG)
  • Samodzielność w działaniu
  • Poparte sukcesami doświadczenie w trudnych negocjacjach handlowych
  • Wiedza z obszaru klientów Modern Trade
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Samodyscyplina
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Zorientowanie na cel oraz gotowość do podejmowania wyzwań
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowej firmie
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach specjalistycznych
  • podstawowe narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.