Key Account Manager

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1158640

Dla naszego Klienta, producenta opakowań z tworzyw sztucznych, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Key Account Manager.

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów i obsługa dotychczasowych w ramach przydzielonego rynku (intralogistyka, systemy magazynowe)
- prezentacja oferty firmy bezpośrednio u Klientów
- przygotowywanie kalkulacji i ofert dla kontrahentów zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w Spółce
- przygotowywanie umów w konsultacji z przełożonym i nadzór nad ich realizacją
- monitorowanie i analizowanie trendów w ramach obsługiwanego rynku (konkurencja, ceny, zachowania)
- prowadzenie ewidencji działań w systemie ERP/ CRM zgodnie z przyjętymi zasadami
- reprezentowanie Spółki na targach, konferencjach oraz innych wydarzeniach branżowych
- budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek marki
- raportowanie wyników z bieżącej aktywności do przełożonego

Wymagania:

- znajomość branży intralogistycznej lub pokrewnej- warunek konieczny
- 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe
- język angielski- minimum B1
- umiejętność obsługi systemów ERP/CRM

Nasz Klient oferuje:

- samochód służbowy
- stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę
- pracę w międzynarodowym środowisku
- samodzielność, swobodę działania i zaufanie
- otwartość na inicjatywy
- benefity pozapłacowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy