Key Account Manager w dziale Remarketingu

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com, Autohero.com oraz wirkaufendeinauto.de.

Miejsce pracy: Warszawa

Key Account Manager, którego szukamy to kluczowa osoba, jeżeli chodzi o kontakt z naszymi partnerami biznesowymi. Kandydat na tym stanowisku powinien wykazać się świetną znajomością rynku motoryzacyjnego w Polsce, a poprzez negocjacje i wykorzystywanie strategii sprawiać, że pula naszych zadowolonych dostawców będzie się sukcesywnie powiększać.

Jeżeli czujesz, że świat motoryzacji to Twoje miejsce, a praca w dziale Remarketingu pozwoli Ci to pokazać - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie współpracy, rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi poprzez:
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w zakresie odkupu od nich samochodów używanych
  • Prezentowanie oferty produktowej AUTO1
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Analizę potencjału partnerów biznesowych
  • Osiągnie założonych celów zakupowych i sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży aut używanych lub remarketingu
  • Praktyczna znajomość rynku samochodów używanych, w szczególności procesów sprzedaży remarketingowej
  • Umiejętność wykorzystywania wskaźników mierzenia efektywności procesów sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Koncentracja na Kliencie i umiejętność budowania relacji
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i systemem prowizyjnym
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę
  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.