Key Account Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klineta, lidera w branży FMCG (produkty food), szukamy Key Account Managera w kanale nowoczesnym.

Key Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa wybranych kluczowych klientów w Polsce (sieci handlowe);
  • Współpraca i budowanie relacji z istniejącymi klientami;
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i pomoc w znajdowaniu/ tworzeniu optymalnych rozwiązań;
  • Negocjacje i rozmowy handlowe;
  • Współpraca z działami i oddziałami firmy (w tym ze strukturami terenowymi) w zakresie obsługi klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży FMCG (preferowane: food);
  • Umiejętność budowania długotrwałych i efektywnych relacji handlowych;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Orientacja na cel poparta dotychczasowymi wynikami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do nauki języków, zajęć sportowych, szkoleń i kursów;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Zniżki na produkty firmowe;
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego;
  • Brak dress-code'u;
  • Paczki świąteczne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.