Key Account Manager - Private Label

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Aktualnie poszukujemy osoby która będzie odpowiedzialna za rozwój współpracy z istniejącymi klientami pod kątem marki własnej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG - lider w swojej kategorii.

Opis stanowiska

  • Współpraca z klientami sieciowymi pod kątem tworzenia ofert szytych na miarę, w tym negocjacje na poziomie central zakupowych
  • Zarządzanie asortymentem klienta oraz wprowadzanie nowości produktowych
  • Project Management - ścisła współpraca działem rozwoju produktu, działem marketingu oraz działem controlingu finansowego
  • Analiza danych sprzedażowych, wyciąganie wniosków oraz podejmowanie działań mających na celu zwiększenie profitowości biznesu
  • Realizacja planów sprzedażowych, praca na wskaźnikach jakościowych oraz ilościowych

Profil kandydata

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Key Account Managera / Junior Key Account managera w branży FMCG, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu marką własną
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i poszukiwania rozwiązań
  • Duża dojrzałość biznesowa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - codzienna praca w tym języku
  • Doświadczenie we współpracy z klientami kanału nowoczesnego
  • Sukcesy w samodzielnym prowadzeniu negocjacji handlowych

Oferujemy

  • Duża swoboda w kreowaniu działań biznesowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Miła atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page