Key Account Manager - Food Service

Polska, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1124638

Twoja następna firma
Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, będącej liderem w swojej kategorii poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera Food Service dedykowanego do rozwoju relacji z obecnymi, jak i nowymi klientami w kanale gastronomicznym oraz petrol na terenie całej Polski.

Twoje następne stanowisko
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie negocjacji handlowych na szczeblu centrali sieci gastronomicznej/petrol, poszerzanie portfela produktowego, śledzenie trendów rynkowych, realizację planów, oraz współpracę z pozostałymi działami, również w ramach projektów międzydziałowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Jeżeli posiadasz minimum 3 lat doświadczenia po stronie producenta w roli samodzielnego Key Account Managera Food Service, znasz specyfikę tego kanału i chcesz się dalej rozwijać w międzynarodowej firmie z branży spożywczej, ta oferta jest dla Ciebie. Dodatkowo istotny jest pełen profesjonalizm i wysoka etyka pracy w codziennym działaniu. Kandydat powinien mieć umiejętności analityczne, mile widzialna będzie dobra znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie we współpracy z kanałem petrol. Praca w trybie home office w centralnej Polsce

Co zyskujesz?
W zamian oferujemy samodzielne stanowisko z dużą samodzielnością, pracę w trybie home office, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną naukę angielskiego na koszt pracodawcy oraz bogaty system kafeteryjny. Nieodzownym elementem oferty są narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management