Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.
Oferta wyróżniona

Key Account Manager (Fit - Out)

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych dostawców kompleksowych usług Fit – Out, poszukujemy aktualnie odpowiedniego Kandydata do objęcia stanowiska:

Będziesz odpowiadał za prowadzenie działań business developerskich mających na celu pozyskanie nowych Klientów z sektora Retail oraz Office, prowadzenie spotkań handlowych, realizację założonych planów sprzedażowych, koordynowanie prac związanych z procesem ofertowania we współpracy z Działem Kosztorysowym, współpracę z Działem Marketingu w zakresie prowadzonych kampanii marketingowych.

Nasz Klient oczekuje:

  • Doświadczenia zawodowego związanego ze sprzedażą kompleksowych usług Fit - Out, przede wszystkim dla Klientów z sektora Retail oraz Office
  • Bardzo dobrej znajomości rynku nieruchomości komercyjnych
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań handlowych z Klientem retailowym i biurowym
  • Wysokich umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych, popartych ciekawą listą projektową
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności pracy na kilku projektach jednocześnie
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację

Nasz Klient zapewnia:

  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia Kandydata plus motywujący system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole, przy ambitnych projektach komercyjnych

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena