Key Account Manager (Elektro)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest międzynarodowa firmy z branży Elektroniki Użytkowej, posiadające szerokie i rozpoznawalne portfolio, zarówno wśród klientów masowych, jak i profesjonalnych. Obecnie poszukujemy do zespołu sprzedaży Key Account Managera na region woj. Mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Wybrana osoba będzie dedykowana do współpracy z Klintami elektro i rozwoju sprzedaży na podległym obszarze.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowy producent z branży Elektroniki Użytkowej, oferujący produkty w innowacyjnych technologiach. Firma posiada szerokie i rozpoznawalne portfolio, zarówno wśród klientów masowych, jak i profesjonalnych. Dzięki swojej ponad 80 letniej obecności na rynku i działalnoœci w ponad 200 krajach organizacja ta cieszy się dużą popularnością, a produktu kojarzone są z wysoką jakością i innowacyjnością.

Opis stanowiska

  • Realizowanie celów biznesowych poprzez wdrażanie dedykowanej strategii, zasad współpracy, planów sprzedaży oraz nadzór nad ich wykonaniem w podległym terenie,
  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży na terenie woj. mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i świątokrzyskiego,
  • Zarządzanie podległymi Klientami z kanału elektro i salonami profesjonalnymi,
  • Projektowanie indywidualnych rozwiązań dla aktualnych i potencjalnych klientów przy wdrażaniu nowych struktur,
  • Bieżące tworzenie analiz, forecastów i joint business planów z Klientami,
  • Rozwijanie relacji z kluczowymi Klientami w regionie przy tworzeniu wspólnych inicjatyw dla konsumentów,
  • Odpowiedzialność za wartość sprzedaży i marżę,

Profil kandydata

  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG, Elektronika Użytkowa,
  • Umiejętności analityczne i tworzenie obliczeń w oparciu o Microsoft Excel,
  • Kreatywne podejście do generowania nowych rozwiązań,
  • Umiejętności negocjacyjne i koordynacyjne w pracy z kilkoma projektami,
  • Zainteresowanie fotografią mile widziane,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Atrakcyjny system bonusowy,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page