Key Account Manager DIY - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży DIY, szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Key Account Manager DIYMiejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient szuka osoby samodzielnej, umiejętnie budującej relacje z partnerami handlowymi (markety budowlane: Castorama, Leroy Merlin, Obi). Zatrudniona osoba będzie miała wpływ na ofertę końcową kierowaną do Klientów z sektora DIY.

Zadania:

  • realizacja polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów oraz współpracy z kluczowymi klientami DIY (Castorama, Leroy Merlin, Obi),
  • budowa i egzekucja strategii sprzedażowej u Klienta (asortyment, planogramy, ekspozycja, plany promocyjne),
  • analiza danych sprzedażowych, wyciąganie wniosków oraz podejmowanie działań mających na celu zwiększenie profitowości biznesu,
  • poszerzanie asortymentu o nowe pozycje i aktywizacja sprzedaży poprzez działania trade-marketingowe,
  • ścisła współpraca z działami wspierającymi sprzedaż, Działem Marketingu, Zarządzania Produktami, Biurem Obsługi Klienta, Finansami przy realizacji zakładanych celów.Bieżąca obsługa kluczowych klientów,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu.

Wymagania:

  • minimum 3 - letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera (Kierownika Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów) poparte udokumentowanymi sukcesami w pracy z sieciami międzynarodowymi w sektorze DIY,
  • praktyczna znajomość technik negocjacyjnych, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i rozwijania długotrwałych relacji biznesowych,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne,
  • umiejętność prowadzenia projektów wymagających koordynacji działań pomiędzy różnymi działami firmy,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • motywacyjny system premiowy,

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • pakiet socjalny (w tym: prywatna opieka medyczna, pakiet MyBenefit / Multisport,),
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, tablet, samochód służbowy).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.