Key Account Manager (branża kosmetyczna)

Warszawa, mazowieckie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • aktywne pozyskiwanie klientów (sieci handlowe) na terenie całej Polski oraz utrzymywanie z nimi właściwych relacji biznesowych
  • tworzenie ofert i umów handlowych, negocjowanie warunków współpracy
  • planowanie i organizowanie działań w obszarze realizacji zleceń, opracowywanie oraz wdrażanie planu sprzedaży/promocji u podległych klientów
  • monitorowanie i analizowanie danych rynkowych
  • analiza wyników sprzedażowych i tworzenie raportów

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia zawodowego we współpracy z sieciami handlowymi na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej
  • masz doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu akcji promocyjnych oraz innych narzędzi mających wpływ na wyniki sprzedażowe
  • posiadasz doświadczenie w obszarze P&L
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • należysz do osób samodzielnych, rzetelnych, zaangażowanych w pracę
  • masz prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje
  • zwrot kosztów związanych z wykorzystaniem samochodu prywatnego do celów służbowych

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management