Key Account Manager - anestezjologia, intensywna terapia

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, dużej, międzynarodowej firmy z sektora sprzętu medyczn, która specjalizuję się w anestezjologii i intensywnej terapii szukamy Key Account Managera z Warszawy lub okolic.

Key Account Manager - anestezjologia, intensywna terapiaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji ze środowiskiem medycznym
  • Praca na terenie: woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie
  • Promowanie produktów firmy
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Przeprowadzanie prezentacji produktowych
  • Uczestniczenie w targach, szkoleniach i konferencjach

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w rynku szpitalnym na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w anestezjologii i intensywnej terapii mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dwuelementowy system motywacyjny
  • Umowa o pracę
  • Narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
  • Benefity (ubezpieczenie, pakiet medyczny...)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.