Key Account Manager AGD/RTV

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży RTV, szukamy kandydata/kandytdatki na stanowisko:

Key Account Manager AGD/RTVMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Planowanie zakupu i odsprzedaży produktów oraz realizacja tych celów,
  • Planowanie ekspozycji produktów w on-line i w sklepach stacjonarnych,
  • Optymalne zarzadzanie budżetem sprzedażowym i trade-marketingowym,
  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju,
  • Umacnianie relacji w wyznaczonym sektorze rynku i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Wskazywanie i wytyczanie kierunków rozwoju biznesu, nadzór nad procesami w zarządzanym obszarze,
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw w ramach obszaru swojej odpowiedzialności (poparte planowaniem we współpracy z zespołem Supply Chain),
  • Współpraca z zespołem terenowym w całej Polsce (egzekucja planogramów i realizacji celów w terenie),

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z sieciami handlowymi w branży RTV/AGD lub FMCG,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Proaktywna postawa i wysoka orientacja na cel,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w Polsce i za granicą.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.