Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kelner/ Kelnerka

Nr. ref. KEL/1119/WA

Mamy do zaoferowania:
-umowę cywilno -prawną,
-stawkę godzinową uzależniona od doświadczenia,
-miesięczne wynagrodzenia,
-pracę do podjęcia od zaraz w restauracji przy Al. Jana Pawła II 29.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
-witanie i żegnanie klientów,
-obsługa klienta w zakresie podawania napojów, menu, dań,
-przyjmowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych.

Oczekujemy:
-dyspozycyjności do pracy w godz. 10-22, 12-22, 13-01, 17-01, 10-17 - możliwość ustalenia godzin pracy indywidualnie,
-język angielski w stopniu komunikatywnym,
-język polski w stopniu biegłym,
-miłej aparycji, uśmiechu,
-znajomości funkcjonowania gastronomii mile widziane.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia