Kasjer/ kasjerka w markecie budowlanym

Jobman Group Sp. z o.o.

Otwock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy tymczasowej

OBOWIĄZKI

  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego
  • obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • dbanie o czystość stanowiska kasowego
  • prawidłowe rozliczanie pieniędzy

WYMAGANIA

  • wysoka kultura osobista
  • pełnoletniość
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność oraz odpowiedzialność
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • pracę według grafiku miesięcznego
  • stawkę 29zł/h brutto
  • pełnopłatne szkolenia kasjerskie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności są załatwiane bez konieczności wychodzenia z domu
  • liczne konkursy dla pracowników z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród.

Po zgłoszeniu udziału w akcji pomocy schronisku na naszym Facebook'u, każda przepracowana godzina to 0,05 zł dla zwierzaków. Aplikujcie i pomagajcie razem z nami!

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2022
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna